Obsługa prawna przedsiębiorców - Kancelaria Pawlik Szymborska
517
page-template-default,page,page-id-517,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 
OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW

Obsługa prawna przedsiębiorców Myślenice

 

Kancelaria Magdalena Pawlik Monika Szymborska s.c. oferuje prawną obsługę każdego rodzaju firm, czy to prowadzonych w formie spółek czy też przez osoby fizyczne na własny rachunek w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki cywilnej. W tym celu Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo i usługi prawne świadczone przez adwokatów i radców prawnych na każdym etapie działalności gospodarczej. Od wielu lat zajmujemy się obsługę prawną firm mających siedzibę i miejsce działalności na terenie całej Polski, przy czym znaczna część naszych Klientów pochodzi z rejonu Myślenic, Krakowa oraz okolic.

 

Prawną obsługę przedsiębiorców świadczymy w zależności od wyboru i potrzeb Klientów w naszych biurach w Myślenicach i w Krakowie, w siedzibach firm Klientów oraz w drodze zdalnej. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z różnych branż i sektorów gospodarczych w tym przykładzie z branży budowlanej, deweloperskiej, motoryzacyjnej, spożywczej czy produkcyjnej.

 

Poznaj nasz zakres usług w obsłudze prawnej przedsiębiorców w Myślenicach

 

Zapewniamy naszym Klientom obsługę prawną przedsiębiorców w pełnym  zakresie obejmującym m.in. procedurę rejestracji spółek, przekształcenia spółek, likwidację spółek, zmiany w krajowym rejestrze sądowym, przygotowanie umów,  aneksów do umowy, regulaminów, statutów, ugód, porozumień, prowadzenie spraw windykacyjnych czy też spraw sądowych w imieniu przedsiębiorców oraz negocjacje i mediacje z ich przeciwnikami procesowymi bądź kontrahentami.

 

Coraz bardziej skomplikowane przepisy obowiązującego prawa, ich częste zmiany oraz niejednokrotnie dotkliwe konsekwencje prawne dla przedsiębiorców, którzy nawet nieświadomie mogą naruszyć obowiązujące regulacje prawne, powodują że coraz większe grono firm decyduje się stałą obsługę ich przedsiębiorstw niezależnie od tego czy są jednoosobową działalnością czy też wielką korporacją. Zaufany prawnik w dzisiejszych czasach w stałej współpracy w ramach prawnej obsługi firmy jest bowiem gwarancją bezpieczeństwa biznesowego i ekonomicznego każdego przedsiębiorcy.

 

Obsługa prawna przedsiębiorców w Myślenicach i jej korzyści!

 

Niejednokrotnie dzięki prawnej obsłudze przedsiębiorstw właścicielom firm udaje się uniknąć skomplikowanego procesu sądowego bądź kar umownych spowodowanych niekorzystnymi zapisami w umowie. Wielokrotnie też dzięki obsłudze prawnej firm ich właściciele mogą odzyskać niezapłacone przez kontrahentów należności w ramach prowadzonej przez kancelarię windykacji. 

 

Z tej przyczyny dla każdego z Klientów Kancelaria przygotowuje dedykowaną propozycję współpracy w zakresie obsługi prawnej firm, w celu jak najlepszego dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, według jednego z następujących wariantów:

Wariant ryczałtowy

obejmuje pełną obsługę prawną przedsiębiorcy w ramach, której Klient rozliczany jest w cyklach miesięcznych, zgodnie z uprzednio uzgodnionymi warunkami współpracy. Obsługa prawna firmy w tym wariancie staje się częstokroć najbardziej optymalnym pod względem finansowym dla Klienta rozwiązaniem, w szczególności w przypadku, gdy Klient w każdym miesiącu ma zapotrzebowanie na usługi prawnej.

Wariant kwotowy

dedykowany w głównej mierze dla incydentalnych spraw lub niesystematycznej współpracy, w którym wynagrodzenie zależne jest od rodzaju sprawy, stopnia skomplikowania oraz orientacyjnego czasu potrzebnego na realizację zlecenia. Wariant ten stanowi atrakcyjną ofertę obsługi prawnej firm dla tych przedsiębiorców, którzy sporadycznie mają zapotrzebowanie na usługę prawną.

Wariant godzinowy

obejmuje obsługę prawną Klienta w oparciu o ustaloną stawkę godzinową niezależną od rodzaju ani ilości spraw. To rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla przedsiębiorców, dla których zapotrzebowanie na usługi prawne w każdym miesiącu jest zmienne.

W celu skorzystania z oferty obsługi prawnej przedsiębiorców świadczonej przez naszą Kancelarię Magdalena Pawlik Monika Szymborska s.c. zapraszamy do kontaktu z adwokatami i radcami prawnymi w naszych biur Myślenicach lub w Krakowie.