Obsługa prawna przedsiębiorców - Kancelaria Pawlik Szymborska
517
page-template-default,page,page-id-517,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 
OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kancelaria oferuje prawną obsługę każdego rodzaju firm, czy to prowadzonych w formie spółek czy też przez osoby fizyczne na własny rachunek. W tym celu Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie działalności gospodarczej.

 

 

Dla każdego z Klientów Kancelaria przygotowuje dedykowaną propozycję współpracy, w celu jak najlepszego dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb Klienta, według jednego z następujących wariantów:

Wariant ryczałtowy

-obejmuje pełną obsługę prawną przedsiębiorcy w ramach, której Klient rozliczany jest w cyklach miesięcznych, zgodnie z uprzednio uzgodnionymi warunkami współpracy.

Wariant kwotowy

-dedykowany w głównej mierze dla incydentalnych spraw lub niesystematycznej współpracy, w którym wynagrodzenie zależne jest od rodzaju sprawy, stopnia skomplikowania oraz orientacyjnego czasu potrzebnego na realizację zlecenia.

 

Wariant godzinowy

-obejmuje obsługę prawną Klienta w oparciu o ustaloną stawkę godzinową niezależną od rodzaju ani ilości spraw.