Poznaj nasz zespół - Kancelaria Pawlik Szymborska
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Zespół

Magdalena Pawlik, adwokat

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po odbyciu aplikacji radcowskiej, w roku 2013 uzyskała najwyższy wynik wśród zdających egzamin radcowski w okręgu małopolskim, co spotkało się z wyróżnieniem Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych Krakowie. W okresie od 2013 r. do 2015 r. wykonywała zawód radcy prawnego w ramach indywidualnej kancelarii. W maju 2015 r. uzyskała wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie.

 

Kilkuletnią praktykę zdobywała od roku 2008 pracując w krakowskich kancelariach radcowskich i adwokackich. Współpraca ta zaowocowała bogatym doświadczeniem w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorców, w szczególności działających w formie spółek prawa handlowego, w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych, a także w doradztwie prawnym dla Klientów indywidualnych.

Kontakt: m.pawlik@pszkancelaria.pl

Monika Szymborska, radca prawny

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów politologicznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie i po zdanym egzaminie zawodowym uzyskała wpis na listę radców prawnych pod numerem KR-2835.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała od roku 2010 w renomowanych kancelariach radców prawnych i adwokatów w Krakowie i na terenie Śląska, a także w organach administracji publicznej. W swojej codziennej praktyce wykorzystuje ponadto wiedzę i umiejętności poszerzone podczas pracy w wewnętrznej obsłudze prawnej Grupy Maspex Sp. z o.o. Sp.k.

Posługuje się biegle językiem angielskim, ukończyła szkolenia z zakresu prawniczego języka angielskiego, uzyskując międzynarodowe certyfikaty TOLES.

Kontakt: m.szymborska@pszkancelaria.pl